MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 15407525
nr 1540 7525
Karmstol
Teak
Kondition: slitage, skador, saknar ryggbricka
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:36:41
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)